| Gabriella_1938 a întrebat:

un sfat va rog. ofer funda.
Am incercat sa vorbesc cu el chiar si despre ceea ce vorbeste cu prietenii lui dar el imi da tot timpul pe mess brb i-am spus ca : 'tot timpu esti brb cand vorbesti cu mine ' si nu a zis nimic. eu incerc sa fim prieteni si el ma ia cu chestii de genu asta
Uneori imi da de inteles ca ma place dar uneori se poarta naspa cu mine (ii place sa ma enerveze).
Se baga in seama oricand chiar si atunci cand ma cert cu alt coleg si comenteaza. Ce as putea sa fac ca sa comunice cu mine?
fundita

2 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Mmm, incearca sa-l eviti tu pentru un timp, daca el nu poate urca la nivelul tau, coboara tu la nivelul lui.

| Gabriella_1938 explică:

Acelasi lucru mi-l face de vreun an...