| Larisa_3441 a întrebat:

Hei buna TPU! Vreau sa va intreb la cat a-ti avut primul vostru iubit si cum v-ati comportat cu el eu una stau intr-un oras mic si ma gandesc cum as putea sa ma intalnesc cu un baiat, a-ti incercat vreodata sa ii spune-ti mamei sau tatalui despre asta(eu pot doar tatei)dar nu am nicio sansa si daca va mers! pupici! funda

2 răspunsuri:
| OchiCaprui112 a răspuns:

Aveam 12 ani (parca laughing)cand am avut primul prietenwinking cu el m-am comportat normal oh go on adica ne intalneam si ne sarutam, vorbeam ne certam laughing etcwinking si parintilor le-am spus... nu au reactionat urat happy au fost ok happy

| adriana05 a răspuns:

Eu primul iubit, l-am avut la 13 ani, ne intalneam in parc, in oras etc.ne sarutam, vorbeam.nimic mai mult.cand au aflat parintii mi-au interzis sa ma mai vad cu el, prin faptul ca el este cu 3 ani mai mare decat mine.noi ne-am vazut pe "ascuns" (desi acum sunt constienta ca ai mei stiau). si de atunci au trecut 5 ani, iar astazi sunt cu acelasi baiat si relatia a avansat.pana si iubirea.