| NiKy4YoU_9452 a întrebat:

Hei, buna tuturor! Am o mica problema.Pt. mine este foarte mare! Sunt indragostita de un baiat de 2 ani de zile! Nu'l pot uita deloc! Este coleg cu mine in scoala, deci il vad zilnic.De 2 zile ne'am apropiat foarte tare! Inainte ma cam injura, dar acum se comporta foarte frumos.Ieri facusem cinste cu pizza suc etc...Si am impartit niste bani lui i'am dat 20 de lei, unei prieteni tot 20 de lei si unei fete 10 lei.Acesta a vrut sa ma pupe dar eu nu l'am lasat.Imi era rusine si ma simteam cam prost.Azi am iesit iar afr cu el si imi era rau! Ceea ce m'a facut sa zambesc a fost ca mi-a araratat ca ii pasa de mine pentru ca imi tot zice sa merg acasa sa ma linistesc. Dar nu se ferea de mine, pentru ca inainte ma respingea adica eu ma asezam langa el, el se ducea in partea opusa, cat mai departe de mine.Prietenele mele cele bune mereu imi spun ca ma place dar altele spun ca ma uraste ca nu ma suporta etc. El mi-a zis de vreo 100 de ori ca ma uraste dar asta inainte sa ne apropiem asa tare.nu stiu ce sa mai fac sa'i atrag atentia, nu stiutiu ce sa mai cred, pe cine sa mai cred... Ajutati'ma! Dati'ma macar un sfat! pls

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Io cred ca te urasc ala e un te iubeschappy el de fapt URASTE ca te iubestehappy lasa-l se apropie acum de tine zambestei uitate l el daca esti timida macar atat poti sa faci.

| mary123 a răspuns:

Asa... Oricat de mult ti-ar placea de el, nu lasa se vada ca esti topita si ca ai face orice pentru el. Nu prinde bine, crede-ma. Incearca sa mai petreci ceva timp cu el, sa vezi ce-i poate capul. sa-l cunosti mai bine. Daca situatia e asa cum cred eu, tu-l placi doar asa, fizic vorbind, fara sa stii ce fel de persoana e.

Incearca sa-l pupi pe obraz, cand va vedeti, si urmareste-i reactia. Daca nu-l deranjeaza e okey. Lasa totul sa decurga de la sine si fii tu insuti, increzatoare in fortele proprii. Daca e sa se intample ceva, o sa fie, crede-ma. >big grin

| BbyMic a răspuns:

Buna...eu cred ca cineva tea dat de gol si i-a spus ca tu esti indragostita de el si el face misto de tine ce altceva ffac baieti cand vad ca au aatatea fete langa ei acum depinde ce fel de om e happy

Succes la agatat :*:*

| ChOcOlate_3961 a răspuns:

Salut.eu cred ca ar trebui sa-i spui ce simti,chiar daca te va respinge si iti va fi putin dureros,important ca o sa stii precis ce simte si el pentru tine si nu te vei kinui atita,dar dupa parerea mea eu cred ca el te place,in dragoste nu trebuie sa fii timida,deoarece lui poate ii place de tine dar si lui ii este rusine sa faca primul pas, si daca nu ill vei face nici tu, o sa va pierdeti unul pe celalant.merita sa incerci.succeshappypup