| Iasmyna a întrebat:

as avea o intrebare urgenta! Imi place de un baiat si lui ii place de mine.Ne cunoastem de mult timp dar nu am vb niciodatabatting eyelashesacum cand am fost in romania(pentru ca eu stau in italia)ne'am intalnit si ne'am imprietenit.Ne intalneam in fiecare zi si petreceam timpul impreuna. Acum cand m-am intors s-a ntors si el si tinem legatura p mess si la telefon. mia marturisit ca ii place de mine si i'am zis ca si mie. mi-a zis ca nu vrea sa imi franga inima(am suferit mult in urma unei despartiri si am plans pe umarul lui). si m'a intrebat daca am putea incepe ceva impreuna si i'am zis ca as vrea sa ne cunoastem mai bine. oare am facut bine? imiplace de el dar nu vreau sa pun suflet pentru ca as suferi din nou.cum sa fac sa nu pun suflet? Va multumesc! Ajutati'ma:*

Răspuns Câştigător
| DEDE_2764 a răspuns:

Nu trebuie sa suferi niciodata din cauza unor zglobii ca baietii pisa-mas pe ala care tio rupt inmoara

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune in fata ca il placi

| Iasmyna explică:

Aja e. dar de data asta am suferit si...ink sufar chiar daca nu merita deloc.asta e.asa is toti.tot o apa si'un pamant