| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cat de bune sunt prezervativele durex arouser (negru) pentru doi virgini?big grin

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Cata meserie o sa stiti voi la inceput, degeaba incercati cu arouser.
Pana mai capatati experienta in sex si folosirea prezervativelor, va recomand musai cele extra safe sau macar clasicele.
Nu e cazul sa va treziti cu surprize neplacute de la primele experiente.

| rikkimady16 a răspuns (pentru MrAnderson):

Si daca avem din astea este vreo problema? adica nu protejeaza atat de mult cat protejeaza cele extra safe? astea le-am cumparat din greseala si am zis sa nu mai luam altele daca tot le avem pe astea big grin

6 răspunsuri:
| memonelxd a răspuns:

Salut, pai daca sunt durex arouser doar ambalajul este negru... ele contin niste striatii:) nu cred ca s-ar simtii bine asa... http://www.durex.com/ro-RO/Products/Condoms/Pages/Ribbed.aspx pentru inceput ar trebui sa folosesti extra safe contine mai mult lubrefiant si este mai bine pentru ea

| chazz a răspuns:

Recomand Durex Extrasafe.
Testat 100%

| Cocîrlăndosu a răspuns:

De ce negre omule?! Alege şi tu o culoare transparentă, că doar nu ţii doliu!

Poţi să ne spui pe când se va întâmpla? Şi cum a fost? Aşa de curiozitate, nu te supăra.

Dar daca va fi să se întâmple, am şi eu o părere. Ar fi bine să o iei şi de nevastă. Nu de alta, dar dacă tot o spargi, să rămâna a ta nu a altuia, că e păcat!

| rikkimady16 a răspuns:

Dau funda happy

| rikkimady16 a răspuns:

Ai inteles gresitlaughingrolling on the floor culoare cutiei e neagra, nu ma refer la cat de buna e alegerea culorii, ma refer la calitatea prezervativului, iar culoarea acestuia este un roz mai inchis :plaughing