| Miruna145 a întrebat:

Hei. Câteodată când mă întâlnesc cu fostul meu prieten se poarta frumos cu mine, vorbește, e atent, dar pe internet ma ignora și nu îmi da mesaje. Și dacă ii dau eu mesaje le vede și nu spune nimic, oare de ce mă evita pe internet? Și tot el m-a chemat ultima data la întâlnire de ce credeți ca se poarta asa?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-mi fie cu iertare, dar aici nu-i nici un pic de dragoste, te cauta doar pentru sex si atat, pentru ca esti dispusa sa-i oferi sex pe gratis, in conditiile lui si la cheremul lui.
Practic, te trateaza injositor (ca pe o prostituata proasta), pe care o reguleaza si o arunca pe strada, fara plata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa-l intrebi in mod direct si sa-ti explice care este motivul unui astfel de comportament diferit, ''dual'' intr-un fel in mediul virtual si cu totul altfel cand sunteti impreuna in realitate.

| Andreeush a răspuns:

E destul de evident că te caută doar când are nevoie de compania ta, nu mai vrea să fiți împreună.

| Goete a răspuns:

Sunt multi "exsi" care si-ontrag cand se vad si gata

Răspuns utilizator avertizat