| Sarraf333 a întrebat:

Hei. Ce ar trebui sa inteleg eu ca baiat din nesiguranta unei fete in privinta mea? De vreo 4luni ma tine in aer cu amagiri si totusi e atat de complexa si inteligenta, are sarcasm si orice ar spune e interesant. Stiu sigur ca nu doar eu sunt de parerea asta, e ceva ciudat la ea...e diferita in cel mai bun sens, simt ca dupa atata timp am gasit-o in sfarsit, dar cand vad ca tot incerc si nimic pentru ca ea e "nesigura", imi cam taie din aripi. E si acel gen de fata "Vreau o reputatie de fata pe care niciun baiat nu o poate obtine si care te-a facut sa te indragostesti morbid de ea, la care visezi si la care te uiti mereu cu admiratie si invidie ca nu e ata. Nu e a nimanui. Egoista." Sa mai raman sa incerc sau ar cam fi in zadar? nu vreau nici sa pic de prost prea tare, deja o plac enorm

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fata profita de tine si da esti in zona morti de acolo nici zeus numai te scapa,ea nu se simte atrasa de tine,fata nu are nici o vina ca esti disperat dupa ea,va profita de tine cat poate, i esti doar o buna prietena atat, inca nu sa plans la tine ca a parasiti-o iubitul? daca erai barbat nu stateai dupa ea, vedeai ca nu merge pa next, dai dovada de disperare

| Xelon a răspuns:

Joaca cartea indiferentei,nu ii mai sufla in fund atata si nu ii mai asculta tote povestile,vorbeste cu alte fete in preajma ei si ai rabdare sa vezi ce reactie are, nu ii mai acorda tota atentia ta ca nu ii ea ceva printesa si tu pacaliciul, mai arunca pe ici pe colo cate un compliment dar sa nu fie ceva exagerat ca o dai in penibil, ideea este ca majoritatea fetelor de genul sunt obisnuite cu un anumit tip de scenariu, adica baietii sa le cam pupe in fund, tu trebuie sa faci ceva diferit de ceea ce fac ceilalti ca sa ii atragi atentia...

| crazypop a răspuns:

Fi tu insuti plin de incredere in tine si o sa vina ea la tine, nu incerca s-o impresionezi prin alte moduri, impresioneaz-o prin unicul tau mod de a fi, asta ii place oricarei fete fi tu insuti si mereu simte-te superior fata de ea si nu inferior si o sa vina ea la tinewinking E exact cum te-ai gandi ca gasesti si alte fete ca ea, nu cum ca ea ar fi singura fata din lumewinking

| io09675 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii scriu ce simti tu. Daca te simti in stare asteapt-o, daca nu nu. Ea acum vrea sa se dea mare ca stie anumite lucruri si ca este foarte smechera ca vorbeste asa. Poate sa ii placa si ei de tine.