| SpeșălGirl a întrebat:

Hei! Ce e normal/bine sa faci intr-o relatie la varsta de 15 ani?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tinut de mana,imbratisari,sarutari,plimbari, discutii, orice, dar fara sex!
Pentru sex, mai asteptati vreo doi ani si ceva!

| Sociopat a răspuns:

Va tineti de mana

| mimiwewem a răspuns:

Să ieșiți la un suc, să vorbiți, să vă strângeți în brațe, să vă sărutați, să vă respectați.

| neutrino a răspuns:

Putin mai mult decat ai facut la 14 ani.

| Alcyon a răspuns:

Orice in afara de sex happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se ramana la statutul de relatie si sa nu se ajunga la ceva ce suna cam la fel si anume felatie.

| Madayna a răspuns:

Sa va tineti de mana, sa va sarutati, sa va plimbati prin diferite locuri, sa mergeti la film, cumparaturi etc

| NoNameexd a răspuns:

La 15 ani, nu se poate numii o "relatie", fiindca o relatie inseamna mult mai mult, mult mai multe asteptari.La 15 ani,mai mult se numeste"copilarie",iar in cele mai multe cazuri, nu dureaza foarte mult. Ai grija, ce faci, sa nu regreti mai tarziu, sper ca esti destul de matura sa-ti dai seama si singura ce e bine si ce e rau. Depinde de modul tau de gandire.Bafta!