| pinkiepy a întrebat:

La cat timp de relație sau la ce varsta e normal sa faci sex oral sau altele?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Mie mi se pare normal ca sexul sa se intample cand ambii sunt pregatiti, cand exista incredere si respect; cand relatia ajunge intr-un punct serios.

| RAY a răspuns:

Cam acelasi parere am si eu ca si kira

| kandaraki a răspuns:

Oral - 4 litere, deci dupa 4 zile de relatie ai voie sa faci. good luck!

| Kira5854 a răspuns:

Sexul oral este ceva prea intim pentru a fi facut in orice relatie. Eu as spune ca acest tip de sex ar trebui practicat la cativa ani de relatie, cand totul este stabil, si locuiesti cu tipul sau o chestie de genul, nu cu un tip cu care esti de jumatate de an.

| Roliii a răspuns:

La orice varsta, placerea n-are program laughing

| Kira5854 a răspuns (pentru Roliii):

Nu te duci sa i-o sugi oricarui om de pe strada, pe care il cunosti de o saptamana, daca nu te gandesti la stima de sine, te gandesti macar la igiena. Cum ar fi sa te duci la curve, si sa o lingi pe aia, poate nespalata si care a mai fost cu alti 5 inaintea ta.
Scuza-mi limbajul.

| Leopoldina a răspuns:

Sa ai macar 1 an de relatie, asta daca ai sub 25 de ani, si sa ai macar 20 de ani.sa te abtii, eu zic ca nu merita sa faci oricui asa ceva, plus ca iti merg" recomandarile". Asa ceva as rezerva doar pentru viitorul meu sot. Suna ciudat, dar asa gandesc

| BiancaCarutasu a răspuns:

Heeeey! Buna sexul nu ar trebui să aibă vreo regulă începe să faci asta când când vrei eu am inceput sa fac sex oral acum 2 luni