| PrettyR a întrebat:

Hei big grin. Nu prea am experienţă la capitolul sex. Ar trebui să îi spun noului meu iubit când va veni timpul? Sau să las lucrurile să meargă de la sine?

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Eu zic sa lasi lucrurile sa vina de la sine.
Si chiar daca nu ai experienta, pe parcurs inveti.Nimeni nu a stiut asta de cand s-a nascut. Va invatati unul pe altul.El nu are de ce sa rada de tine, sau mai stiu eu, atata timp cat nu ai avut o viata sexuala activa. De unde erai sa inveti? din vis? nu.
Pur si simplu te culci cu el si atat. Fara nici o alta explicatie!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O bogata experienta in acest domeniu si la varsta ta nu ar fi neaparat o bila alba pentru tine. Este interesant ca tu ai un iubit nou si deja nici nu te gandesti ca nu o sa ajungeti la sex. In aceste conditii, de ce mai amani?

| PrettyR explică (pentru neutrino):

Nu ştiu dacă ai înţeles ce am vrut să spun. Nu mai sunt virgină, doar că nu am experienţă. Am un iubit de ceva timp şi aş vrea să fac cu el şi pasul următor. Problema e: să îi spun că eu nu am experienţă, sunt "începătoare" sau pur şi simplu să mă culc cu el? Mersi big grin

| andrei1237 a răspuns:

Ar trebui sa lasi ca lucrurile sa vina de la sine.Fii naturala, el te va coordona in tot ceea ce faci.

| Zabbyel a răspuns:

Sa mearga de la sine love strucklove struck

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Noi oamenii suntem animale.Sexul este un instinct animalic la origine. Totul va decurge de la sine. Fi doar tu însuţi şi mai ales fii sigură de ce vei face.

| WetDreamAlina a răspuns:

Depinde de varsta in primul rand : daca ai sub 15 ani te rog sa mai astepti un pic! lucrurile merg de la sine!

| ingrydutzza1999 a răspuns:

Pai daca esti pregatita pentru acest pas lasa sa mearga lucrurile de la sine, insa daca nu esti, asteapta pana cand vei fi si daca el va vrea sa grabiti lucrurile, o sa ii zici frumos ca nu esti pregatita si va intelege si te va astepta daca te iubeste cu adevarat :*