| xFaith a întrebat:

Hei.
De cateva luni vorbesc cu un tip super dragut pe facebook. Ma face sa rad, imi face complimente, imi spune despre viata lui, ma alinta. etc. Stam in acelasi oras. ( Bucuresti ) doar ca el sta super departe, el sta in Pantelimon, iar eu in Drumul Taberei. Care ar fi sansele sa fim impreuna? Avand in vedere distanta... Un sfat va rog?

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Buna.
Eu zic ca daca o sa ajungeti sa va iubiti, distanta nu va mai fi o piedica, pentru ca veti putea sa va mutati impreuna. Pana atunci, va intalniti mai rar, pentru ca alta optiune nu este.

3 răspunsuri:
| danezu87 a răspuns:

Glumesti? asta ti se pare distanta? faceti aman2 cate 30 min pana la MC unirii unde se intalneste toate lumea..cred ca glumesti straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare o sa zici ca nu va puteti iubi ca e distanta mare intre voi cand stati la masa, 30 cm. ce mai iubire!

| CristinaCtC a răspuns:

Auzi? Iti bati joc de mine? Pentru. o distanta asa de mica? Zi mersi ca poti lua oricand autobuzu' in Pantelimon.
Altii sunt la 4000 km departare unul de altul si nu au murit.