| mimi973 a întrebat:

Hei. De ce ma atrag baietii aia mai golani? Adica nu stiu de ce, dar baietii cuminti ma plictisesc. De ce oare?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca asa esti programata genetic de asta va plac badboys

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GOLÁN, golani, s. m. (Peior.) 1. Om fără ocupație, care bate toată ziua drumurile fără să facă nimic util; derbedeu. 2. (Adesea adjectival) Om sărac, zdrențăros, care nu are cu ce se îmbrăca. – Gol2 + suf. -an.

Astia iti plac?

| Camuflaj2017x a răspuns:

Pentru ca si tu esti o vagaboantalaughing

| mimi973 explică (pentru Camuflaj2017x):

Vaii big grin laughing))))) pacat ca am simtul umorului. mersii oricum

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru mimi973):

Pai alt raspuns nu poti primihappy

| Kingsley a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine cuminti sau golani. Adica nu cred ca iti place unul care se drogheaza si e cautat de politie prin toate tarile. Probabil tie iti plac aia mai perversi.

| mimi973 explică (pentru Kingsley):

Nu. mie imi plac baietii de la care sa am ce sa invat, lamga care sa nu ma plictisesc niciodata...