| Liquor a întrebat:

De ce fetele usuratice atrag baietii buni iar fetele cuminti se aleg cu idiotii?

14 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Asta e prostie, serios. Daca esti inteligent/inteligenta, te alegi cu ce vrei si cu ce-i mai bun. Fiecare dupa posibilitati, nu?happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fetele ususratice stiu ce vor si nu pierd timpul. fetele cuminti sunt cu capul in nori

| RAY a răspuns:

De ce le spui usuratice? e viata lor sa faca ce vor cu ea,fete cuminti unde tot vorbim de ceva ce nu exista,nu exista baietii,fete cuminti poate ca uni au apacaturi exgagerate,anormale dar nu sunt chiar asa ciudati, fetelor cuminti le plac baietii rai iar baietii cuminti le cam place fetele rele pentru ca exprima ceea ce ei nu sunt in plus se vand ieftin,sunt glumete,spontane, curajoase, sincere, serioase, mereu ai ceva de facut cu ele, astea timide joaca un teatru de miloane, deci mai bine cu de aia rea si nebuna

| Liquor explică (pentru RAY):

Si in cazul meu ca sunt tampita, spontana, glumeata..etc.
Dar in ceea ce priveste ajunsul in pat..sunt mamaita pentru ca imi e frica sa nu fiu aratata cu degetul... ce poti spune?
Eu una ma aleg numai cu idioti.

| RAY a răspuns (pentru Liquor):

Nu te considera tampita niciodata, spontana,glumeata imi plac fetele glumete,spontane, nu, clar nu, a ajunge in pat te face obiect sexual, o fata care se respecta nu face asa ceva si cauta un baiat care sa o iubeasca cu adevarat, poate isi plac beietii rai mai ales la ovulatie cine stie

| cosmin986522 a răspuns (pentru Liquor):

Poate ai pretentii prea mari de la ei( bani, masini, case etc)... in general aia idioti sunt de bani gata si indiferent daca il parasesti sau nu el stie ca oricum se uita altele la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu fetele cuminti trebuie te zbati sa legi ceva frumos. Trebuie sa ai nervi si multa rabdare. Si de multe ori tot nu e de ajuns pentru. ele. Cred ca daca sunt cuminti este de ajuns intr-o relatie. Daca sunt si virgine. GAME OVER

Răspuns utilizator avertizat
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Fetele usuratice atrag baietii buni pentru ca sunt usor de influentat (la baieti ma refer). La fel si cu fetele cuminti care se aleg cu idioti (aici fetele sunt usor de influentat)

| LeZizu a răspuns:

Aleg baieti buni ca sa nu spuna de felul lor de a fi.

| anonimaaa01 a răspuns:

Pentru ca alea usuratice sunt mai proaste si baietii ''buni'' vor si ei sa f... ceva care nu necesita prea multa munca pentru a o cucerii pe tipa pe cand alea cuminti se lasa mai greu si normal ca nu le vor. Mai bine o fata cuminte si respectata decat o parasuta, sa stii!

| EuforikcuKappa a răspuns:

Poate nu privesti unde trebuie, nu alegi persoanele trecandu-le printr-un filtru personal.
Aici nu e vorba despre sex, nu te rezumi sa ai pe cineva "Bun" din cauza ca nu ai nevoie de prea multe motive sa iti desfaci picioarele.
Nu intotdeauna intalnim persoanele ce pot rezona cu noi, ce pot avea aceeasi lungime de unda cu noi.
Tu trebuie sa fi tu, nu vei primi mai mult daca faci ceea ce fac "altele".
Pace.

| speedY2 a răspuns:

Aici e vina voastra, felul cum te comporti, gesturi vorbe miscarea corpului.
Ca baiat iti dai seama imediat (chiar daca uneori gresesti ) cum e o fata, daca e panarama, sau disperata