| sandra_8733 a întrebat:

Hei! De ceva timp am cunoscut un tip foarte dragut care merge cu rolele. Si eu ies cu prietenele cu rolele si ele au observat ca mai mult stau si ma uit la el cum se plimba.Si asa am inceput sa-l plac, dar vreau sa ii atrag atentia sa stie ca exist si vreau sa aflu si daca el ma place.Prietenele mele au spus ca mereu cand ma plimb el se uita la mine, dar cand ma uit la el se uita in alta parte.As vrea sa stiu cum as putea sa ii atrag atentia sau sa ne apropiem mai mult. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Cand se opreste el undeva sa se odihneasca du-te si el si gaseste un motiv stupid de vorba
EX: vai ce cald e afr.
Madalina inkntata.Pe tine cum te cheama?
chatterbox
si chestii de genu
big grin

| Bucuriedeculori a răspuns:

Te duci frumusel la el si ii zici ''Ma ajuti sa fac si eu schema x'' si gata:*
succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai invita-l sa va plimbati impreuna cu rolele ca sa va cunoasteti si atunci daca accepta vorbiti mai multe...

| Ddaaiiaannaa a răspuns:

Te plimbi frumusel pe langa el! Te prefaci ca, cazi chiar in fata lui.si ca te-ai lovit!

Va merge sigur.

el isi va face griji pentru tine.si uite asa o sa va cunoasteti! :*

Bafta.

>big grin