| lullu22 a întrebat:

Ok...imi place un baiat nu stie ca exist mi-e greu sa cred dar asta e ...cum sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Pai trebuie sa-i scrii, sa-l intrebi de el, de ce-i place, ce muzica asculta, ce filme, ce-i place la o fata, sunt multe subiecte nu?

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Incearca sa afli id-ul de mess, sau contul pe facebook! E un inceput sa il abordezi apoi!

| lullu22 explică (pentru superdorex):

Am id de mess si adresa de fb dar cand ii scriu ceva ma blochez...

| lullu22 explică (pentru superdorex):

Exact...

| superdorex a răspuns (pentru lullu22):

Asa te vreau fii indrazneata!

| superdorex a răspuns (pentru lullu22):

Pai trebuie sa-i scrii, sa-l intrebi de el, de ce-i place, ce muzica asculta, ce filme, ce-i place la o fata, sunt multe subiecte nu?

| Gabrielabmg a răspuns:

Mai bine nu i-ai spune.e foarte posibil sa isi bata joc de tine :*

| MariaAnna666 a răspuns:

Nu.i spune. Majoritatea baietilor cand aud ca o fata ii plac isi bat joc. big grin

| sabin89 a răspuns (pentru MariaAnna666):

Pai nu e fata. Iuliu e baiat.