| Lovss a întrebat:

Hei ...deci acum doua seri am avut făcut dragostea cu prietenul iar acum mă cam doare burta, simt un fem de înțeapături in burta, ce ar putea fi?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Durerile de burta nu sunt de la sex! Daca erau de la sex te durea imediat dupa ce ai facut sexul sau in timpul sexului.
Cel mai probabil este vroba de gaze inestinale, sau cine stie ce mancare, care ti-a perturbat intestinele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Durerile amintitea pot sa provina din surse foarte diverse, insa in mod mai mult ca sigur, NU au nicio legatura cu actul sexual intretinut in urma cu 2 zille. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Sunt fluturasii aparuti in urma actului sexual cu prietenul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| nimenisinimik a răspuns:

Fruntea iubitului.