| ToxicEcstasy a întrebat:

Hei. E normal intr-o relatie ca baiatul sa-ti puna mana pe fund sau pe sani? Am vorbit cu el despre "sex" si e dispus sa ma astepte pana la 18 ani, dar el pare innebunit dupa chestii "sexuale" si nu ascunde asta. Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| ThisSummerIsZu a răspuns:

Tu ce zici e normal? Daca ti-a spus ca o sa astepte sa implinesti varsta de 18 ani nu vad unde e problema...Esti intr-o relatie cu el deci e absolut normal, mai nou nu trebuie sa fi intr-o relatie cu cineva ca sa-i permiti sa "puna mana" (adolescentii din ziua de azi.).
El e in situatia in care stie ca nu te poate avea complet asa ca se multumeste cu mai putin si profita cat poate.
Sper ca am putut sa te ajuthappy

4 răspunsuri:
| baby123 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Ma gandesc ca daca tot nu ii ofer ceea ce vrea, sa nu fiu prea distanta si sa-l alung de langa mineasa ca il las sa ma atinga adica sa ne apropiem prin atingeri, imbratisari, saruturi pasionale. Bineinteles imbracati. Nu fi nuj...rea cu el. trebuie sa il faci sa moara dupa tine fara sa faceti acel lucru, arata-i si tu afectiune, fi sincera cu el. Dar nu exagera si spune-i sa nu si-o ia in cap big grin Sper ca te-am putut ajuta :* P.S. asta depinde si de cat timp va cunoasteti si sunteti impreuna.

| neutrino a răspuns:

Nu este innebunit, e un baiat sanatos. Daca nu vrei rupe relatia dar trebuie sa intelegi ca o relatie inseamna sex.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! kiss Da, este normal. Imagineaza-ti cum ar fi sa te vezi cu el si sa nu-l lasi sa te atinga, s-ar plictisi pana la urma! A fost atat de intelegator sa te astepte pana ai sa devi majora, ce mai vrei altceva? big grin Il lasi si pe el sa "puna mana", nu-i zici "lasa-ma". Asa faceam eu la inceput, dar dintr-o gluma in alta ...vei zice:" Lasa-ma-mi place!"hee hee. Nu e innebunit dupa chestii sexuale, vrea doar afectiune si sa simta totusi ca sunteti impreuna, aproape! Bafta, funda?! puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes :*

| nik14 a răspuns:

Este complet normal, daca nu ar exista acel "contact" barbat-femeie nu ar exista o relatie.