| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,vi se pare normal, atunci cand sunteti cu prietenul pe strada, sa puna mana peste tot( ma refer sani, fund ), chiar si in public?

8 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu mi se pare normal. In general, baietii care isi bat joc de o fata si stau cu ea doar pentru corpul ei fac asta.
Eu sunt cu iubitul meu de un an si ceva si niciodata nu ma pipaie sau ma atinge in locuri sensibile atunci cand suntem pe strada. Mi se apare urat si de prost gust, iar el ma respecta foarte mult si nu ar face asa ceva. Nu are nimeni nimic impotriva saruturilor, dar pana la pipaitul tuturor zonelor mai e mult. Noi facem asta acasa, cand suntem doar noi doi. Asa e mai frumos, mai romantic si de ce nu, mai normal.

Multa bafta!

| doc69 a răspuns:

Sau.poate tipul e ff normal si are tendinte de voyeur sau exhibitionism si il excita asta/.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea sunt lucruri intime, care se fac acasă, nici decum in locuri publice, inseamnă că este obsedat.

| bogdan72 a răspuns:

E destul de excitat. Totusi pe sani nu am mai vazut in viata mea pe strada laughing. Ma rog, poate el nu constinentizeaza ca te-ar putea deranja sau ti-ar putea afecta imaginea. Spune-i si tu sa se mai abtina.

| Iunona a răspuns:

Nu. Gesturile de acest gen nu fac altceva decat sa spuna" a mea!" sau "vreau sa mi-o pun cu tine acum". O relatie cu un astfel de tip inseamna ori o posesivitate si o gelozie iesita din comun ori un one night stand. Cand un baiat care te respecta se gandeste si la imaginea ta in momentul in care te atinge.

| Dydy95 a răspuns:

Nu e normal.Asemenea gesturi nu se fac in public, ci acasa. Ar trebui sa vorbesti cu el, sa-i spui ce te deranjeaza si poate o sa va rezolvati problema. Bafta si noroc.

| IceTouch a răspuns:

Sunt baiat dar pot sa-ti explic acest comportament in general.De obicei baietii care fac asta sunt atrasi mai mult de intretinerea de relatii sexuale.Un baiat care se respecta pe sine insusi in primul rand si pe persoana de langa el, nu face astfel de gesturi pe strada, si o fata nu ar trebui sa permita asa ceva.Sunt aproape sigur ca, daca inca nu ati intretinut relatii sexuale o sa-ti ceara acest lucru cat de curand doar ca incearca sa aiba cat mai multa rabdare ca tu sa-ti dai seama ca te iubeste din suflet si nu este avar dupa sex.Nu vreau sa sugerez ca prietenul tau este caracterizat exact asa cum am spus mai sus, dar daca in general baietii nu se pot abtine, si fac astfel de gesturi in public, inseamna ca sunt foarte interesati de intretinerea unor relatii sexuale.
Sper ca ti-am fost de folos.
Cheers.