| June16 a întrebat:

Hei e prima mea intrebare pentru TPU deci incep : acum o luna si ceva am vazut in metrou un baiat si din fericire m.a vazut si el pe mine desi eu eram in fata si el undeva pe la mijloc dar pentru ca s.a aglomerat l.am pierdut si n.am crezut ca o sa.l mai revad; cu toate astea saptamana trecuta l.am vazut iar si desi a venit langa mine si ne.am uitat o vreme unul la altul nu am putut sa scot nici macar un cuvant; a si inainte sa iasa mi.a facut cu ochiul..nu stiu daca se pune...dar in orice caz dupa incidentul asta eram convinsa ca "universul" ofera o singura sansa iar eu daca am primit.o si pe a doua si am si ratat.o trebuie sa fiu foarte "speciala"; nu mi l.am mai putut scoate din cap, ma gandeam la el incontinuu; nu stiu daca si el facea la fel dar stiu cum ma simteam eu; totul era fara speranta. dupa cateva zile am vazut la televizor o reclama de la dr oetker...nu m.am concentrat pe ea prea tare, am prins o faza de la final si am vazut un baiat care ii semana putin; nu am luat in seama; ieri seara ma uitam cu sora mea mai mica la un film pe antena 1 si la pauza a intrat din nou aceeasi reclama, atunci am realizat ca e el; am cautat reclama pe net si mi-a luat ceva pana am gasit.o deoarece nu cred ca e asa cunoscuta " http://vimeo.com/106372885 " asta e baiatul asa ca daca stiti cum il cheama si imi puteti spune apreciez mult; nu stiu care e faza cu funda dar o sa incerc sa aflu. Merci :*

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Inteleg de ce ti-a placut baiatul asta atat de mult,dar nu stiu cum l-ai putea gasi.
Poate doar sa afli cine a facut reclama respectiva si apoi, sa intrebi numele persoanelor care apar in ea.
E chinuitor si nu stiu ce sanse ai, dar alt mod, nu vad!
Incearca, insa!
Succes.