| AnaMaria23682 a întrebat:

Am si eu o problema ca sa spunem asa... am avut o relatie de 7 luni si a fost cea mai frumoasa relatie din viata mea imi petreceam timpul cu acel baiat zi si noapte defapt noaptea inainte de culcare statea cu mine in telefon pana adormeam... vb prin skype ore in sir bine la inceput era perfect pana cand m.am gandit eu sa.l mint sa.i spun vrute si nevrute dar exageram foarte tare dupa 3 luni cat l.am mintit i.am spun adevarul intr.un mod surprins chiar ma iertat m.am si mirat se vedea ca ma iubea ne scriam romane unul altuia ne.am intalnit mi.a adus un trandafir nu ma asteptam si dupa acea a fost totul frumos pana ne.am intalnit si a 2 oara mai era un pic si facea s*x el avea 18 si eu 14 il iubeam dar atunci eram dispusa sa renunt la el ft usor dupa ce ne.am vazut si a 3 oara am facut.o si bine eu eram cam nepasatoare credeam ca n.o sa.l pierd niciodata el ma iubea si incepusem sa vb pe ascuns cu un baiat bine el avea si parola de la fb meu si vb cu respectivul prin mesaje imi zicea ca nu mai are credit si sa vb pe fb eu nu.l credeam si mi.a trimis un ss in care ziceam eu te iubesc el a vazut a zis ca l.am inselat a fost ft dezamagit m.am certat cu el ore in sir eu tot nepasatoare eram si el sa gandit sa.mi ofere a doua sansa nu stiu cum dar am lierdut.o si pe aia mi.a oferit.o si pe a 3 am pierdurt.o si pe aia pana cand intr.o seara ma enervasem pe el si i.am dat block l.am deblockat apoi si el a zis gata nu mai meriti nici o sansa de atunci eram prieteni vb asa din an in paste dar totul se destramase eu il vroiam inapoi el imi zicea eu am trecut peste acum treci si tu. Deja mi.a xis ca a gasit pe alta nu ma mai vrea deloc inapoi nu ma gandeam sa fie asa... vreau sa trec peste cumva dar tot ma gandesc la el...

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți trebuie mai mult timp și cu siguranță vei trece. Vina a fost a ta că ai vorbit cu alt băiat, oricum în câteva luni o să-ți treacă și încearcă să-ți faci și tu un alt iubit.

| WaterDrop a răspuns:

Cum pot face afirmatia "cea mai frumoasa relatie din viata mea" la 14 ani? Mai ai doar 1 an de trait? Absurd.

De ce plangi dupa el? Chiar tu ai spus-o ca erai nepasatoare uneori. A fost, s-a terminat, mergi mai departe. Iti vei gasi pe altcineva cu siguranta.

| AnaMaria23682 explică:

Acum serios e greu frate sa treci peste am facut atatea si pe el l-a durut fix in cot asa a parut nici nu cred ca m-a iubit