| LaUrYtAa a întrebat:

imi place de un baiat dar nu stiu cum sa.i spun ca il plac, ca am mai fost cu el si ne.am despartit dintr.o prostie din cauza unei fete, nu mai am curajul sa.l intreb daca mai vrea sa mai fie cu mine. NUSH ce sa fac, inante sa plec de la tara in seara respectiva ne.am luat in brate ne.am pupat, l.am intrebat ce i.a venit, a zis ca asa i.a venit. DA.MI UN SFAT CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| Sara1248 a răspuns:

Maii. Fa ce simtihappy
Oricum nu ai nimic de pierdut. Intr-adevar i-al cu usurelul si spune-i. O sa vezi ca o sa-ti zica ceea ce simte dupa ce tu faci primul pas. Poate si el nu are curajul sa-ti zicabatting eyelashes sper ca ti-am fost de folos:* Funda?happy

5 răspunsuri:
| kyGirL a răspuns:

Pai daca te`o luat in brate si te`o pupat ii clar...
Lasal sa filtreze cu tine si o sa vezi ca o sa va impacati...

| bObby123 a răspuns:

Spune-i ca inca il mai placi si daca vrea sa formati un cuplu.

in situatia ta am fost si eu cu prietena mea, ne-am despartit dintr-o prostie am stat ceva timp despartiti [ vreo 3 -4 luni ] si dupa aceea mi-a spus ca ma mai iubeste si alte din astea, in fine ne-am impacat si acum suntem super fericiti impreuna.
Sper ca te-am ajutat big grin

| neutrino a răspuns:

Stai mai mult pe langa el, poate i-o mai veni cheful sa te sarute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l daca este intr-o relatie. Daca zice ca nu, poti sa ii spui ca inca simti ceva pentru el si vrei sa fiti din nou impreuna.
Ia-l de mana si saruta-l.winking
Bafta!