| Nairi a întrebat:

Hei, Eu și iubitul încercăm sa facem si anal dar nu intra, efectiv plang de durere. Un 19+ grosime de nu pot sa o strang in mana, un sfat ceva, sau sa ne oprim? Deși.

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sexul anal este cel mai rau lucru numai permite asa ceva, anusul este creat pentru a elimina treaba mare nu pentru sex, facind sex anal lărgesti sfincterul se poate fisura intestinul si dai de dracu, o sa trebuiasca operatie aia nu ai, vaginul este creat pentru sex nu fundul sau gura, ce varsta ai?

| Nairi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu 26, el 30. Nu vad un lucru rau in a face asta, sau oral. Doar ca nu prea intralaughing)

| vasileparnaie a răspuns (pentru Nairi):

Da altul mai tanar de varsta ta nu ai gasit? laughing)

| Nairi explică (pentru vasileparnaie):

E doar cu 4 ani mai marelaughing doamne.

| RAY a răspuns:

Mușchi aia se contracta,poți avea hemoroizi adică vene care se îngroașă sub presiune, ce poți face? Cumpăra un dildo și masturbează te cu el în prima faza și da cu luperfiant și nu te forța la wc sau când o faci, trebuie sa fii relaxata, există și excepții de a putea controla, repet incepe cu un dildo

| Violleta2022 a răspuns:

Mda, acelasi troll patetic

| mihai69 a răspuns:

Bravo ChatGPT, dar... nu ai răspuns la întrebare!
rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să renunți.
Dacă totuși chiar vrei... Trebuie "antrenament". Cumpără un dildo 'în trepte', și cu mult lubrifiant (există și unele speciale pentru sexul anal, cu puțin anestezic, dar nu recomand - durerea e bună, te avertizează când trebuie să faci pauză) îl introduci din ce în ce mai mult, până obții o dilatare suficientă și relaxarea necesară.

| dullcat a răspuns:

Pentru ce ai continua sa doresti ceva ce te face sa plangi de durere? Mai si sustii ca sunteti adulti...

| Emilian65 a răspuns:

De ce vreți voi anal și nu faceți normal, ca orice om de buna credință?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Emilian65):

In cour nu poți rămâne însărcinată, in caz că prințul își da drumul big grin

| Fatamuntilor a răspuns:

Nooroc de raspunsurile date de inteligenta articiala!

| Miruna333 a răspuns:

Lubrifiant si rabdare

| Robert2526 a răspuns:

Nu esti suficient de relaxata. Foloseste mai mult lubrifiant si sa o luati mai usor la inceput si o sa fie ok. Pentru anal iti trebuie multa rabdare.

Totusi banuiesc ca doar ai vrut sa il lauzi pe iubi ca o are groasa

| vasileparnaie a răspuns:

''Iubi'' o are prea groasa pentru tine eu zic sa va potoliti ca poate ii se rupe acadeaua lui ''iubi''

| iliiiinca a răspuns:

Incearca butt plugs sau bile pentru a pregati locul inainte de actiune

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Cred că mai mult el vrea, decât tu.
Dacă nu vrei, nu o face.
Din punctul meu de vedere, ca și bărbat, am încercat sexul anal, cu mai multe femei, care își doreau acest lucru.
Sincer? E nașpa.
Câtå igiena și pregătire ar fi... Tot miroase.

| Anaysa26 a răspuns:

Hei poți încerca cu înrudi ant e mai ușor doar ca înainte ar trebui să faci o clisma parcă așa se cheamă dacă nu mă înșel nu îți recomand să faci fără clisma

| DarianVicentiu a răspuns:

Inversati rolurile

| Simona2024 a răspuns:

Mi se pare jenanta aceasta intrebare dar eu iti dau un remediu, ce poate o sa va ajute. Du-te la farmacie, si cumpara o sticla de lubrifiant. Cand o faceti anal, foloseste-l, si nu o sa mai ai probleme. Aluneca.

| Lupică27 a răspuns (pentru Simona2024):

E vrajeala maxima, sunt cativa care posteaza numai la misto.