| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. Iubitul meu vrea sa facem sex anal dar nu sunt lamurita, ce se intampla in acel moment? Adica, cum sa spun? Cand intra nu se intersecteaza cu *******? Eu una sunt foarte confuza! Si un pic speriata...

Răspuns Câştigător
| Oviiyy a răspuns:

Cand faci sex anal trebuie sa ai o igiena buna, daca folosesti prezervativ este ok. Trebuie atentie din partea lui sa stie sa te faca sa te relaxezi si depinde de tine acum. Poti sa simti placere foarte intensa sau durere depinde de cat de mare o are si cum se misca, sa inteleaga ca nu este ca la sexul normal. incearca si poate o sa iti placa vei avea orgasme foarte puternice.

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cu ce *******? cu chestia maro? ba da.

| h3r a răspuns:

C#cat, ai înțeles tot.
Dacă tu așa vorbești, e clar că n-ai habar că de fapt nu se intersectează.

| kitzii a răspuns:

Imi place metafora folosita!