| sarray a întrebat:

Hei. Eu si iubitul meu obișnuim sa facem petting. Ne dezbracam doar in partea de sus. Mereu avem pantaloni pe noi. Acum as vrea Sa il mângâi in zona intimă. Cum sa fac asta cand mai tandru (bineinteles pe pantaloni )? ce miscări sa folosesc?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia si ii baga mana in pantaloni, cu o bucata de panza in cale in final tot ii atingi mataranga, macar asa simtiti amandoi pe bune atingerile alea

| RAY a răspuns:

De ce nu il masturbezi ca doar nu ramai gravida si el un oral

| corbulalbrosu a răspuns:

Tandreturile dintre voi se pot numi mangaieri sau in cel mai bun caz simple excitari. Pettingul este ceva mult mai complex, este un fel de a face sex fara ca penisul sa penetreze partea intima a femeii.Deci excitarea organelor sexuale cu mina cu gura, cu limba, cu toate pe rind sau concomitent. Asta poate fii unilaterala cind doar unul dintre parteneri face celuilalt sau bilaterala cind ambii isi excita reciproc in acest mod organele sexuale. Atentie la sperma și la lichidul seminal. Daca mainile tale au intrat în contact cu lichidele eliminate de iubitul tau ia o scurta pauza ca sa te cureți corespunzator. Asa vei elimina posibilitatea aparitiei unor surprize nedorite! Petting placut.

| neutrino a răspuns:

Ii deschizi fermoarul si ii mangai intimitatea asa cum visezi tu: in felul acesta nu-ti incalci principiul de baza. Pantalonii raman pe el! Nu neglija insa un amanunt: tu ar trebui sa ai o fustita in acest timp!

| Emilian65 a răspuns:

Cu grija sa nu explodeze la tine in mana.

| fatacurioasa15 a răspuns:

Trebuie sa fii destul de atenta, pentru a nu-l rani. Cel mai indicat ar fi sa renuntati la pantaloni, dar daca nu vrei, alta posibilitate e sa-l mangai cum simti tu in acel moment, iar el sigur va simti placere.

| Ana2013 a răspuns:

Hei.Mai intai incepi sa-l pipai usor in zona genitala dupa care urci usor pe piept si pentru placere poti strecura si un sarut pe abdomen! Cu aceste miscari sigur l-ai "aprins"! Dupa asta urca-te pe el si saruta-l pasional pe buze, coboara la gat si incearca sa iti dai tu pantalonii jos dupa care mai mangaie-i putin penisul si desfa-i fermoarul! Daca intr-adevar il iubesti si tii la el, ii poti face chiar sex oral, insa nu este obligatoriu! Oricum, continua sa-i mangai penisul si sa-i saruti corpul! Poate se va sfarsi printr-o partida aprinsa de sex! Sper mult ca te-am ajutat! Imi poti da mesaj! :*

| sarray explică:

Si ce miscări sa folosesc?