| dariaioanac a întrebat:

Buna ziua! Stiu ca poate suna destul de stupid, insa pe mine chiar ma framanta gandul si as ruga sa mi se ofere raspunsuri cu seriozitate.
In decursul zilei de ieri am fost la iubitul meu si s-a ajuns sa ne frecam prin haine, simtind miscari si in zona vaginului.
Ambii purtam pantaloni de trening si aveam lenjerie intima, insa cu toate ca am incercat sa ma informez daca spermatozoizii pot trece prin haine (nu stiu daca a ejaculat in pantaloni), nu am gasit un raspuns foarte clar.
Cel mai mult ma ingrijoreaza ca ieri am avut ovulatia si am fost si eu la randul meu destul de excitata.
Sper sa ma ajutati sa gasesc un raspuns, fara sa fiu luata in ras.

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca chiar sunteti iubiti adica chiar va iubiti, casatoriti va, ca nu stii cand va ia valul cu jocuri din astea.Cel mai probabil acum nu ai ramas insarcinata dar nu e voia lui Dumbezeu sa treci prin acest stres.

| Holiday a răspuns (pentru ania):

De fapt putina educatie sexuala elimina stresul in cazul asta. Stresul provine din nestiinta, nu din voia/nevoia lui Dumnezeu asta de care spui tu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat mai ales probabilitatea ca un spermatozoid cu totul ''extraordinar'' sa reuseasca sa treaca prin tesatura materialelor textile si mai ales sa si gaseasca drumul precis pana la intrarea in vagin si sa reuseasca si ''performanta'' sa si patrunda in vagin... tine de domeniul fantasticului absurd.
Multa sanatate!

| ywar a răspuns:

Treningul, sper ca e de firma? Nu te poti freca asa cu orice trening... Eu ma frec numai cu Puma. Daca nu am Puma ii dau jet. Nu ma frec.
Odata m-am frecat cu una care avea un trening auriu, dar nu stiu ce marca avea. Ma poti ajuta si pe mine sa-mi spui firma? Era ceva cu G, dar nu-mi mai amintesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa se intample nimic, nu poti ramane insarcinata atat de usor.

| AndreeaWTS a răspuns:

Nu poți rămâne însărcinată îmbrăcată fiind cu chiloții și pantaloni de trening pe tine. Sub nici o formă.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu ramai însărcinată stai liniștita! Chiar dacă a ejaculaf, spermă nu a ajuns în vagin deci este 100% imposibil sa ramai însărcinată.

| Lizuca1234 a răspuns:

Trag concluzia ca sunteți foarte mici și neinformați. Nu, este imposibil sa ramai însărcinată. Pentru a putea rămâne este nevoie de un act sexual.

| Stegman a răspuns:

Cati ani ai?

| expertinrezolvareaproblemelor a răspuns:

Bună! În urma unui act sexual neprotejat cu ejaculare interna poți rămâne însărcinată. Dar în ce ai spus tu șansele ca tu sa ramai însărcinată sunt nule. Stai fără griji! Fundă?