| IloveJustinBieber_6148 a întrebat:

Hei eu trebuie sa fac injectii dar nu le suport credeti ca daca am facut doar una (se cheama penicilina) imi va trece bronsita cronica...va rog spuneti-mi ca da ca mama zice ca nu are cum

2 răspunsuri:
| Aly122 a răspuns:

Nu tia trecut.trb sa te tii de tratament pana la capat daca chiar vrei sa iti trecahappy

| Mady99 a răspuns:

Sa stii ca si bunicu'meo o avut asa...Sh a facut multe tratamente sh, LUna trekuta a murit...Da depinde sh de caz, Dar trebuie sa te tii de tratament