| SuperrBeibiii a întrebat:

Hei, fetelor! Ce metode folositi ca sa scapati de cearcane? ( dungile acelea movulii care sunt foooooarte inestetice chatterbox ) De preferat solutii naturisteee :*

5 răspunsuri:
| melyyy a răspuns:

Eu folosesc IWOSTIN nu este foarte scump, vreo 30 lei asa... si da rezulatate big grin nu se mai vad atat de urat cearcanele happy

sper ca te-am ajutat :*

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Oo stiu eu un remediu EXTRAORDINAR pentru tratament facial. 100% natural. si cea mai buna parte e ca e gratis la orice dealer de sex masculin

| IoanaCretu a răspuns:

E on chestie la oriflame f buna tongue are 3 chestii una verde (ascunde roseata, una galbena f buna pentru cearcane si ceva gen fond de ten pentru cosuri big grin )

| Betty_7745 a răspuns:

Natirste thinking Pai castravetele si cartoful crud sunt eficinte sau suc de rosii in care storc o lamaie s te dai de 2 ori pe zi.O data dimineata si o data searahappy. Cam intr-o saptamana ar trebui sa-ti treaca.