| justme_3711 a întrebat:

Hei. fostul meu prieten m-a tot sunat sa ne intalnim si am mai vorbit cu el... Tin sa precizez ca ne -am despartit dintr-o prostie si mi-a si zis acum ceva timp ca el acum regreta. Voi ce parere aveti? Mai tine la mine? multumesc

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Pai daca te cauta si iti spune ca regreta ca v ati despartit e clar ca tine la tine :-)
Deci incearca sa vorbesti tu cu el, sa vezi exact el ce simte :-)

2 răspunsuri:
| MaRiA_1012 a răspuns:

Pai depinde, a vedem, tu zici ca v-ati despartit dintr-o prostie, si el zice ca ii pare rau, si a incercat sa mai tina totusi legatura cu tinethinking deci ascultati inima. Daca tu crezi ca merita o a 2-a sansa acordai-o dar daca o iroseste eu zic sa nu i-o mia dai si pe a 3-a.

| Lyzzshza a răspuns:

MaRiA are dreptatehappy Eu cred totusi ca daca ii pare rau tine la tine si in plus te si cautahappy...Acorda'i a doua sansa si daca o iroseste "Pa pa".
Fi atenta la cum vorbeste si la comportamenul lui si o sa-ti dai seama daca e sincer sau nutongue
Sper ca te'am ajutat>big grin