| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappyfostul meu prieten de care m am despartit acum 3-4 luni imi tot da bip uri de la un timp si nu prea imi place asta.cand se intampla se ne intalnim imi tot zambeste ca si cum ar vrea sa ne impacam. mi se pare ca el chiar nu intelege sau nu vrea sa inteleaga ca s a terminat si ca nu vreau o impacare chiar daca momentan sunt singura.in orice caz nu cu el. voi ce parere aveti de comportamentul lui si cum sa l fac sa inteleaga ca nu mai exista nici o posibilitate sa fim din nou impreuna. funda si mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Nicole_7736 a răspuns:

Da.s-ar putea ca el sa nu fi inteles ca despartirea voastra trebuie s-o ia in serios. tu ar trebui sa-l ignori mereu.sau daca il mai iubesti si tii la el.joaca-te asa intr-un fel cu el.fa-l sa sufere, si pina la urma el singur isi va da seama ca nu mai tii la el si nu te mai atrage prin nimic.