| selenuca100 a întrebat:

Hei. Imi place un coleg din clasa, imi puteti da niste sfaturi la cum sa ma comport. Imi place foarte mult de el.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca il atragi sexual va discuta cu tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te comporti de asa maniera incat sa-i atragi privirile, de asemenea sa incerci s-ai acaparezi atentia prin discutii care l-ar putea interesa. Incearca sa fii cat mai agreabila si draguta cand esti in preajma lui. Daca nu reusesti prin aceste metode inseamna ca nu este interesat de persoana ta, deoarece lipseste acel chimism inca nedescoperit care ne face sa ne indragostim doar de o anumita persoana.Succes.

| neutrino a răspuns:

Fii foarte draguta cu el: daca el te place si este capabil, atunci va face clasicul prim pas. Daca nu, nu.

| gingergirl1 a răspuns:

Orice, dar sa nu pari disperata si sa te faci de ras in fata lui. Poarta-te natural in preajma lui, pur si simplu. Si daca zici ca e colegul tau, fa-te remarcata prin rezultate bune la scoalawinking