| Ciocarlan_Diana_1985 a întrebat:

Hei, imi poate spune cineva care sunt semnele ca un tip te place? Mersi,

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tipul te place cu adevarat, iti zambeste, te saluta si ulterior vine sa-ti vorbeasca!

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru Violleta2022):

Ai Facebook?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ciocarlan_Diana_1985):

Bineinteles ca am.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Depinde de ce tip de tip vorbim.

Daca este extrovertit ar tinde sa vorbeasca cu tine mai mult decat cu ceilalti.

Desi, cel mai simplu, poti sa-ti dai seama dupa un lucru. Prinde-l daca se uita la tine pe ascuns, gen, sa te admire fara ca tu sa stii. Daca sunteti colegi de clasa incearca sa te mai uiti inspre el si vezi daca il prinzi uitandu-te la tine.