| MadagasHardwell a întrebat:

Hei! incep a va spune ca sunt baiat si am 18 ani si ma macina o intrebare de ceva timp. Eu stiu cum e sa simti nevoia de sex sau masturbare si nu cred ca as putea rezista o saptamana fara sa o fac macar o data. intrebarea mea este daca si fetele simt la fel aceasta nevoie si daca si ele se masturbeaza asa des ca baietii

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Si fetele simt nevoia de sex. Si fetele se masturbeaza. Si fetele au fantezii.

Cat de des si cat de mult depinde de fiecare in parte. Asa cum depinde si in cazul baietilor.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Oana92):

Minti. Plus ca fetele fac doar dragoste, ce stii tu laughing.

| Oana92 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu. Fetele aflate intr-o relatie de iubire fac dragoste. Restul fac sexwinking

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Oana92):

Intrebarea capcana atunci, cand o face in trei cu iubitul si un necunoscut ce mai e atunci? Sex sau dragoste? laughing

| Oana92 a răspuns (pentru UnBroken2016):

... sex romantic? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

De la orgie in sus!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Oana92):

rolling on the floor Nici macar nu mi-a trecut prin cap varianta asta.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Orgie ca orgie dar nu ai inteles esentialul. Oana mai sus a pus punctul pe i laughing

| MadagasHardwell explică (pentru Oana92):

Si care e oare diferenta dintre sex si dragoste?laughing

| PsihoSex a răspuns (pentru Oana92):

Three some. Menage a trois... Fantezie. Experienta.

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ehe fetele sunt mai disperate decat noi la capitolul acesta dar din pacate societatea asta bolnava obliga saracele fete sa se abtine in a fi deschise in subiectul sexului

| RAY a răspuns:

Nu toti baieti simt nevoia sexuala la fel asa nici toate fetele, cei drept barbati nu au ciclu desi au acelasi nivelul al hormonului sexual e femeile e alta poveste vezi tu ele au un ciclu si e bine ca baiat sal cunosti si tu, sunt perioade la ovulatie cand simt o foarte mare nevoie sexuala in timp ce cand sunt la menstrauatie nu simt, de ce? pentru ca natura a lasat ca femeile sa simta nevoia sexuala mai mult cand sunt la ovulatie cand pot procrea in scimb noi putem zilnic procrera asta e diferenta

http://www.romedic.ro/......al-0P32583

| corbulalbrosu a răspuns:

Din studiile efectuate in intreaga lume, a reiesit ca dorintele de natura sexuala sunt similare si sexul "frumos" practica masturbare aproximativ in acelasi procentaj ca si barbatii. Insa mult mai putine sunt dispuse sa si recunoasca ca practica aceasta activitate, care totusi de foarte multa lume atat barbati cat si femei este considerata ca fiind... anormala.

| Emilian65 a răspuns:

Unele, se masturbeaza mai putin iar altele mai mult decat baietii.