| anonimus123456789102000 a întrebat:

Deci, am mai pus o data intrebarea asta, dar am primit niste raspunsuri de doamne ajuta... deci. sunt fata in puii mei. nu ma uit la femei pe strada si le vad in genunchi laughing) usor. imi plac baietii happy si inainte sa spuneti ceva, nu pot face sex. adica, nu am cu cine. este un baiat la mine in bloc, dar are o problema cu "jucaria". ii moare la intrare. am fost cu el putin timp, dar am ramas prieteni cu beneficii. in fine. ce pot face ca sa nu mai simt nevoia de sex? (fara masturbare)

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa vi cu mine pe tir si dupa o saptamana te vei acri de sex, eu am nevoie inainte de somn si inainte sa pornesc programu camionului. Am frigider radio, spatiu de dormit pentru 2 persoane, 15º temperatura in toata tara numa prezervativele lipsesc si tu, calatoria nu costa nimic si cu mancarea ne descurcam noi, am sub 30 de ani si arat destul de bine

| RAY a răspuns:

Ai creier si in el ai 100 de miliarde de neuroni, imposibil sa nu ai vreo idee despre ce sa faci, faci sex iar ca fata e atat de usor ca respiratul aerului, intra pe omegle e plin de obsedati sexuali, si in blocul tau sau in altele mai sunt baieti, sa fim seriosi e al naibi de usor de gasit, intr-un studiu facut pe 100 de barbati peste 80% din ei nu au refuzat sa faca sex cu fata x propusa de studiu invers in scimb doar 1% din fete au vrut pe barbatul propus, desi rational sansa sa gasesti sex e extrem de usor faza e sa te si atraga sexual acel baiat fizic

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca ai reusi sa devii extrem de satisfacuta d.p.d.v. sexual in cazul in care AI varsta corespunzatoare pentru a accepta si a-i da curs ofertei imbietoare si mai mult decat "de nerefuzat" a lui Sofer, pentru a nu-l baga in "belele" pe baiatul care este dispus sa se sacrifice probabil pe parcursul a 2-3 curse?

| octav005 a răspuns:

Exista calmante pentru asa ceva. nu mai simti nevoia de a face sex,
se gasesc in comert, in farmacii.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Asta e cursul natural al lucrurilor. In afara de sex sau masturbare nu prea ai ce sa faci. E ceva frumos si pe tine te deranjeaza. Pune vecinul sa de-a din limba poate ii vine cheful si se trezeste la intrare...

Răspuns utilizator avertizat
| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Cauta pe cineva, du-te la agatat.

| RaduXZ9 a răspuns:

Gaseste-ti un hobby, nu ai nici o pasiune? ca desenezi, sa canti? invata sa canti la fluier

| Costi_Savu_1998 a răspuns:

Du-te pe siteuri, baga un anunt si sa vezi cum sa rezolva tot repede repede