| anonim_4396 a întrebat:

Hei lume! Am o problema.Deci, mai de mult m-am despartit de prietena mea si am ramas prieteni dupa ce ne-am despartit deoarece ne cunoastem de ceva ani ( in acesti ani, am fost cu ea doar 4 luni).Nu am mai vazut-o din septembrie pentru ca nu aveam timp sa ne intalnim, desi stam la 5 minute unul de altul.Acum vreo luna ne-am intalnit si ma tot lua de mana, ma pupa, se sprijina de mine, cand eram rece la mana, ma lua de mana si ma incalzea.Ba chiar ne sarutam(cand jucam adevar si provocare ).Am intrebat-o daca vrea sa ne impacam si mi-a spus ca eu sunt pentru ea un frate, am spus"ok".Ce sa fac? Mi-e frica sa o mai intreb inca odata, iar eu o iubesc nu doar ca prietena, ci si ca iubita.Nu vreau sa o uit

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta discuti cu ea sa vezi ce optiuni de impacare ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciudat comportamentul ei.Eu nu ma comport asa cu prietenii mei pe care ii consider frati, ba chiar unul dintre ei ma place, eu il consider doar prieten... aproape un frate caci il cunosc de cativa ani, dar sunt atenta sa nu ii dau sperante, sa-l amagesc. Incerc sa pastrez distanta, nici nu-mi inchipui sa il sarut deodata ce el mi-a zis sa fim impreuna si eu i-am zis ca nu, n-as face altceva decat sa il dezamagesc. Parerea mea e ca se joaca cu tine, nu vrei s-o uiti dar va trebui sa o faci, daca nu vrei sa fii manipulat de ea. Incearca macar sa fi indiferent un timp si vezi cum se comporta. Daca iti mai ia mainile, retragele, fii mai rece.