| anuscha997 a întrebat:

Acum ceva vreme m-am intalnit cu un baiat destul de dargut care avea prietena.Cu toate astea nu rata nici o ocazie sa ma sarute, sa ma ia de mana, sa ma scoata la cate un suc.Intr-o zi prietena lui s-a luat de mine pe mess si chesti dinalea.Asa ca i-am dat pace. Mi-am gasit altul.Acum doua zile vine si imi spune ca s-a despartit de prietena lui pentru ca ei ii placea de altul. I-am spus ca am prieten si acum nici nu se uita la mine.Acum ce sa mai facsad. Amandoi sunt baieti de baietihappy. Deci ce pot face?

Răspuns Câştigător
| dyav0litza a răspuns:

Draga mea esti un pic confuza nu sty pe care-l placi k cine vrei sa fi, k cine ti-ar fi mai bine.Ai vrea sa fi k amandoi, sa nu ranesti pe nici unul, se mai intampla. Sfatul meu: Fi k amandoi dar ai grija sa nu te prinda caci ramai cu niciunul.Cum deja i-ai spus celuilalt ca ai prieten ca sa te scoti spune-i ca te-a parasit si incercati sa fiti impreuna. Dupa un timp dupa ce vezi cum decurg lucrurile il alegi pe cel cu care ti-a fost cel mai binewinking.Pt siguranta ai grija cum ii treci in ahenda caci s-ar putea sa se prinda.Mu incerca nici trucut k un nume de fata caci poate o sa te sune si o sa-i auda vocea.Atunci sa vezi.Ai grija de tine si tine-ne la curent pup

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fii sigura ca dupa ce devii prietena lui, se va saruta cu alta. Si de altfel, bine va face, tu la ce te-ai gandit cand l-ai lasat sa te sarute, sa te ia de mana stiind ca are prietena?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Stai cu asta daca l-ai ales pe el. Ia trecut vremea celuilalt. Daca tipa ai l-a lasat el acu cauta ceva, orice. Gandeste-te ca merita oarecum sa fii cu el daca o lasa el pe tipa aia...

| Shery a răspuns:

Adica tu nu-l iubesti pe niciunul sa inteleg, dar stai si tu cu ei asa, sa treaca timpul mai repede?!

| DMV a răspuns:

Deci da, stai cu cel la care tii. Ai fi norocoasa sa tii la actualul, nu la cel care pretinde ca si-a parasit prietena pentru a fi cu tine. Prin asta si prin faptul ca te saruta pe tine cat timp era oficial cu cealalta, a dovedit 3 lucruri (cel putin): 1. nu e destul de matur sa aiba o relatie serioasa, 2. e foarte probabil sa iti faca faza si tie cand apare alta; si 3. e un disperat (acum foloseste orice truc sa te agate: indiferenta, falsa afectiune, etc).

| anuscha997 explică:

Pai a lasat-ohappy

| anuscha997 explică:

Nu tin la unul dintre eihappy
Deci stau cu cel la care tinconfused

| anuscha997 explică:

Sincer, mie imi placea de el si as fi renuntat la orice pentru el! Dar acum?sad

| adynna_8265 a răspuns:

Ee da pai ramai cu asta cu care esti acum... celalalt ce crede ca esti tu roata de rezerva? acum nu stiu faci ce vrei...alege`l pe cel care iti place mai mult tongue