| Magda20 a întrebat:

Hei, luna aceasta menstruația mi-a venit cu 3 zile mai repede și a durat doar 3 zile însă în cantități foarte mici, mult mai puțin decât de obicei. Țin să precizez că am avut dureri menstruale cam cu vreo două săptămâni înainte. Care credeți că ar fi problema?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza acestor cateva informatii (foarte putine) oferite, practic este cu totul imposibil sa fie formulat un raspuns care sa fie : cert, sigur si mai ales obiectiv. Multa sanatate!