| AlessiaNeguta a întrebat:

Deci, am avut contact sexual neprotejat pe 29 mai, iar ultima menstruație pe 18 sau 17 mai, eram in perioada fertila? Eu am luat pastila de a doua zi însă am luat-o cam târziu, după 24 de ore. După ce am luat pastila mi-a venit menstruația mai devreme cu 4-5 zile, mi-a venit foarte puțin și m-a ținut mai puțin decât de obicei. Mi-a venit și pe luna asta, tot mai devreme, am avut dureri groaznice și un flux abundent însă am pretins ca aceste dereglări sunt de la acea pastila. Se poate sa fiu însărcinată cu toate ca mi-a venit menstruația? Am auzit ca unele femei au ciclu regulat in primele luni de sarcina. Este adevărat? Eu de câteva zile am început sa am grețuri când văd mâncare sau când miroase a mâncare, am și vărsături de câteva zile. Avortul medicamentos la câte săptămâni se face? Dar cel chirurgical? Și de ce am nevoie și cam cât costa acestea? Sa mai aștept sa văd dacă îmi vine menstruația și luna aceasta sau sa-mi fac test? Țin sa Menționez ca am 19 ani.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi avortul ca pe o soluție? straight face

| RowseRj a răspuns (pentru anonim_4396):

Da este

| anonim_4396 a răspuns (pentru RowseRj):

Doar de moment.

| Anonim97695333thf a răspuns:

Eu zic sa iti faci un test deoarece menstruatia iti poate veni si in primele luni de sarcina