| RaLuuu_1250 a întrebat:

Hei. m-am despartit de prietenul meu din cauza mea.Tot bagam probleme deoarece eram suparata ca ii dadeuse niste commuri la cea mai buna prietena a lui iar pana la urma ne-am despartit insa inainte de asta mi-a spus ca ma iubeste si eu am crezut ca o spune doar asa pentru a ma inbuna iar apoi mi-am cerut iertare si i-am spus ca si eu il iubesc si a spus ca imi va da raspunsul seara iar el s-a pus pe invizible la mine. CE SA FACCC? de ce s-a pus pe inviziblecryingstraight face? FUNDAAAAAAA MARE SI VOT.

1 răspuns:
| Nextone a răspuns:

Eu zic sa te linistesti, fi sigura ca daca te iubeste nu se va desparti de tine pentru niste nimicuri.Este adevarat si tu esti impulsiva si cam geloasa dar si el face prea mare necaz din nimic.Eu zic ca vrea doar sa te tina pe jar, mai ai putina rabdare.La urma urmei tu ti-ai cerut iertare, el a zis ca o sa iti dea un raspuns asa ca nu iti ramane decat sa astepti.Ai grija de tine!happy