| anonim2725 a întrebat:

Hei. Ma mai uitam la intrebarile puse de altii si am citit la un baiat ca are penisul de 19 cm cand e la erectie. Cum adica? Cand nu e sculata e de 3 cm? laughing)))
Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Draga d-ra, organul sexual masculin denumit stiintific penis poate avea 2 stari si anume FLASCA (''moarta'') care este starea normal si fireasca si starea ''anormala'' de scurta durata adica cea ERECTA (''sculata''). Atat lungimea cat si grosimea in starea ERECTA este intotdeauna cam aceeasi cu posibile mici diferente. Insa in starea FLASCA pot sa existe diferente chiar foarte mari in functie de diferiti factori (fizici in special), astfel ca acel penis de care ai amintit in anumite conditii isi poate micsora marimea si volumul de la cea medie de circa 10-12 cm pana la o lungime minima de probabil de 5-6 cm lungime si de grosimea degetului gros de la mana. big grin

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poate fi si de 3 cand nu e sculata.

| Ether a răspuns:

E prea devreme sa iti faci probleme de genul asta. Daca nu sti raspunsul, cu siguranta esti mult prea mic.