| Anabellle66 a întrebat:

Hei ❤ ma numesc Ane si sunt din Bacau. Vreau o parere despre ce o sa va spund. Mie imi placea de un baiat, am inceput sa il tot vad prin oras sau in baruri,dar am decis sa nu fac primul pas. Baiatul respectiv mi-a scris intr-o zi si mi-am zis ca sunt frumi si ca ma simpatizeaza. Vorbeam cu el zilnic pe wap si skype, ne distram foarte tare, dar cu timpul ne-am racit si am decis sa nu mai vb cu el deloc, el avea prietena asa ca mi-am facut si eu un prieten, faza era ca prietenul meu era prieten cu baiatul pe care il placeam si incercam sa il uit, dar nu puteam din moment ce il vedeam si petreceam timp cu el. Am inceput sa na apropriu de el, asa ca el si-a inselat iubita si eu iubitul. Pana la urma eu m-am despartit de prietenul meu, dar el este in continuare intr-o relatie. Petrec mult timp cu el si ne intelegem.bine, dar nu se desparte de prietena lui. Credeti ca ar trebui sa nu mai stau cu el si sa nu ne mai conportam ca un cuplu? Ps vreau o parere sincera.
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Fretus a răspuns:

Spune-i sincer ce simti pentru el.Si ca veri sa formati un cuplu daca si el este de acord, de ce sa te iubeasca pe tine s sa stea cu o alta fata pe care nu o iubeste ci doar o amageste? Acest lucru nu este corect poate el te iubeste chiar cum ti-am mai spus. Ar trebui sa discutii cu el asta

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un barbat cu convingeri libertine nu va "rata" cate o escapada sau mai bine zis asa numitul "pas gresit" din cand in cand. Din moment ce nu renunta la prietena lui actuala poti fi sigura ca nu o va face nici in viitor deoarece este convins ca tu ai sa i te oferi de buna voie in continuare, deoarece se pare ca el considera ca tu pentru el esti asa numita prietena fara obligatii/beneficii. Tu esti singura care poti sa decizi daca te complaci in aceasta forma de relatie in continuare. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Ar fi cazul sa-l lasi sa-si vada re relatia lui.

| Doub a răspuns:

Da, asta nu o să duc la absolut nimic. Uită-l şi treci mai departe.

| 7octombrie a răspuns:

Asa cum el si-a inselat iubita cu tine, asa te va insela si pe tine cu el de mana, pentru alta. Si tu ai face la fel. In concluzie, cauta pe cineva singur.