| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
Ma poate lamuri cineva?
Poate fi menstruatie peste sarcina daca in a 2 a si a 3 a zi am avut foarte mult dimineata cu cheaguri si am urinat tot cu cheaguri iar dupa menstruatia curgea mai greu?
Eu am 4 zile ( prima mai putin dar cu dureri, a 2 a mai mult si cu cheaguri si a 3 a mai putin ca in a 2 a dar curge iar a 4 a pare sa se opreasca dar porneste iar menstruatia ) si a 5 a sunt scurgerile acelea care indica terminarea menstruatiei.
Eu am avut cheaguri si in a 2 a dar si azi in a 3 a zi. Nu mai am durerile pe care le aveam luna trecuta la menstruatia de a 2 a zi.
Sunt putin stresata si schimb absorbantele des. Inainte schimbam cand eram la scoala la 7, la 10 si apoi la 3 dar niciodata nu ma patam. Iar in a 3a si a 4 a zi foloseam absorbante portocalii de la always.
Acum mi se pare ca se opreste sau poate sunt eu paranoica.
Am facut petting cu prietenul meu si aveam lichid preejaculator pe mana, m.am sters iar dupa 30 de minute mi.am atins marginile vaginului. straight face

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Esti doar stresata. Putea sa si ejaculeze sperma adevarata nu acel lichid inofensiv. Din moment ce ai menstruatie nu mai exista posibilitate de sarcina.