| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
Trebuie sa ma ingrijorez daca mi.a venit menstuatia la timp doar ca nu mai am acelasi dureri ca acum 2 luni in prima zi?
Nu imi curgea mult in prima zi doar ca erau durerile foarte mari de burta. Acum am avut dureri doar cand mi.a venit si tolerabile in continuare.
Tin sa mentionez ca am facut petting si ca aveam lichid preejaculator pe mana si m.am sters iar dupa 30 de minute mi.am atins vaginul.
Sper sa nu fie o menstruatie "falsa ". straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu te ingrijora e totul normal!

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi linistita fiindca este totul normal. Durerile nu sunt la fel de fiecare data. Prin petting nu se poate ramane insarcinata si mai ales cu lichidul preejeculator decat printr-o minune. Si cum minunile nu se intampla si in realitate poti fi foarte linistita. Pa, pa

| LoredanaTM a răspuns:

Iti recomand sa parcurgi ghidul menstruatiei creat de cei de la chilotis.
https://chilotis.com/