| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
E posibila o menstuatie peste sarcina daca azi dimineata cand m.am trezit si m.am ridicat din pat mi.a venit foarte mult si cu cheaguri? Si cand am urinat am urinat tot cu cheaguri.
Acum imi curge mai putin ca dimineata dar tot cu acelasi cheaguri si cu dureri de spate. Sanii nu ma mai dor de cand mi.a venit menstruatia insa nu mai am durerile de acum o luna din primele 2 zile in care erau infernale. Adica nu puteam decat sa stau in pat. Nu imi curgea mult, intr-adevar dar stateam mai mult in pat de druere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tau se pare ca menstruatia se incadreaza intruna normala deoarece in cazul menstruatiei false menstra este foarte putina cantitativ si are alte caracteristici de culoare si mai ales de continut. Durerile premenstruale sau cele mai intense din primele 1-2 zile nu este obligatoriu sa se repete identic de fiecare data. Poti fi bucuroasa ca se intampla asa. Multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil e o hemoragie, ar trebui sa te calmezi, o sa treaca.Dar ar trebui sa consulti si un medic.