| Estera22 a întrebat:

Hei, mi-am visat iubitul, sarutandu-ma cu el.il visez deseori.de ce?straight face. ne-am despartit de 2 luni, dar dupa 2 saptamani. a inceput sa ma caute.ba chiar sa ma sune.si sa imi spuna ca ii e dor de mine... vorbim foarte des, aproape zilnic pe messenger. ce sa inteleg? ca de impacare nu aduce vorba, dar povestim ca si atunci cand eram impreuna.

2 răspunsuri:
| RBebelusha a răspuns:

Buna Estera! Eu am fost in aceesi situatie ca a ta 2 luni am fost despartiti... in fine poate ca te-a cautat si doreste sa vorbeasca cu tine la telefon si pe messenger inseamna ca te iubeste si a relaizat ca esti importanta pentru el inseamna ca numai cu tine poate vorbim pentru ca stie ca tu il intelegi, stie ca de la tine poate primi un sfat etc.Iti spun asta pentru ca asa a facut si prietenu meu ne-am despartit si timp de 2 luni m-a cautat si la un momentdat el s-a bagat cu o fata nu stat cu ea nici o saptamna dar crede-ma cand i-am vazut intr-o zi intmplator tinand-se de mana cum ma tine pe mine am simtit ca mor ca lesin ca pica ceru pe mine in fine atunci mi-am dat seama ca nu sunt geloasa ci k il iubesc! si ne-am impacat si mi-a spus ca nu am poate inlocui cu alta ca eu am ceva special ca eu parca il inteleg ca eu sunt jumatatea lui si ca ma iubesti si acum suntem de 1 an jumate impreunawinking asa sincer eu zic ca il iubesti dar eziti cevawinking nu ezita si dai frau sentimenteleor fa ce iti dicteaza inima si lasa orgoliul la oparte ca nu e bine, baiatul te iubestewinking.Ai grija si lasa-mi un mesaj si pove ce ai facut, astept mesajul tauwinking

| dyenyka a răspuns:

Il visezi fiindca te gandesti la el. Daca te culci gandindu-te la o anumita persoana e probabil sa o visezi.Mi-e asa mi se imtamplawinking