| Despot a întrebat:

Hei.Pai sa va zic povestea mea de *dragoste * :*! El era in alt oras la munca si eu eram in orasul nostru natal, ne cunosteam de mult timp si intr-un final am inceput sa vorbim. pana mea nu mi-a zis ca vine acasa si a venit cu 13 trandafiri la 12 noaptea. a fost tare dragut :3, dar dupa ce am inceput a vorbi si in mini vacantele cand venea acasa el vorbea cu o alta fata, care imi era amica buna si ca sa vezi chestie ..si pe ea o aducea in casa. in timp ce nu eram eu. sincer, nu m-am prins cum a facut asta. de ne-a invartit pe amandoua pe degete...intr-un final ..am discutat cu el m-a inteles ca na. am nevoie sa fiu iubtia, nu sa fiu rezerva. incepuse sa tina la mine, se vedea si toti ziceau asta! Eram un cuplu superb sincer si dupa toata intelegerea asta a vrut sa ma culc cu el cum o facea cealalta tipa. dar n-am vrut si el s-a simtit ca pixul. si ne-am despartit de finitiv si ma ura pentru chestia asta ..si l-am lasat nu l-am mai cautat, dar mi-a dat si block pe facebook + ca mi-a scos si vorbe dupa ca el nu a vorbit cu mine si ca am visat eu! Ce mai chestie.!?! Inca sufar dupa el.dar acum am aflat mult mai multe despre el ..chesti pe care nu le stiam si care acum ma dor mai tare ..am aflat ca el inca ma iubeste, desi are iubita si am aflat fix din gura familiei lui! + ca el pe parcursul relatiei venea si beat si drogat si vai de el. si aveam grija de el pentru ca il iubeam si-l iubesc! Fata cu care mai statea sti ca el are iubita stabila si totusi si-o tragea cu el si asa m-ai departe! Familia lui imi spune ca el ma iubeste si ca desi are iubita isi bate joc de ea! O tine de bagaj zic prieteni si familia lui.dar eu nu mai am nici nr lui si pe facebook m-a blocat... ce sa cred din ce mi-a zis familia lui? Dau funda la toti ce-i care da-ti parere despre povestea mea!

Răspuns Câştigător
| AlinaValentina97 a răspuns:

Sincera sa fiu daca te iubea nu facea asa. Orice ai zice tu, iubirea e iubire, daca te iubea nu si-o tragea cu altele. Cred ca ai nevoie de un baiat care sa iti ofere toata atentia si dragostea lui, nu unul care bea, se drogheaza si si-o trage cu altele. Si eu am o relatie de 2 ani dar iubitul meu niciodata nu a pus gura pe bautura, dapoi sa mai vorbeasca cu amicele mele. Si noi in astia 2 ani nu am facut nimic. Daca ma iubeste, ma asteapta. Eu zic sa il uiti, o sa fie greu dar iti poti gasi alt baiat si asa poti uita mai usor. Mult succes.

| Despot explică (pentru AlinaValentina97):

Mersi de sfat. Problema e ca. incerc demult sa-l uit si nu pot!

5 răspunsuri:
| VerdeLila a răspuns:

Dragostea e oarba; oricine citeste ceea ce ai scris, isi da seama clar ca el nu te iubeste. stai linistita si cu timpul iti trece de el.

| Despot explică (pentru VerdeLila):

Multumesc. Mi s-a m-ai zis ca imi va trece de el.dar nu prea imi iasa.

| VerdeLila a răspuns (pentru Despot):

Cine a zis ca e usor? Prin asta demonstrezi ce fata puternica esti si vei fi mandra ca esti cu capul sus!

| Despot explică:

Si dilema cea mai mare este ca:am iubit, e un tip dulce si dragastos si e indragostit de mine.dar parca nu pot sa-l iubesc straight face