| Aishaa a întrebat:

Hei.peste o luna este aniversarea mea si a iubitului meu. un an. dar din moment ce nu putem fi aproape, in momentul acela find plecati ne vom putea vedea doar pe mess.Insa vreo idee? Voi cum ati sarbatorit sau ati sarbatori?

Răspuns Câştigător
| Lexii a răspuns:

Pai ai putea sa faci un album cu poze cu voi doi la care sa adaugi cele mai frumoase amintiri din relatia voastra. Il poti arata la web, si cand va vedeti sa il daruiesti.
Sau poti sa ii faci o inimioara din plastilina mare pe care sa scrii initialele voastre si sa i-o arati la web.

Iar cand va intalniti ati putea sa mergeti la o cofetarie, sa sarbatoriti cu prajituri si suc.happy

1 răspuns:
| scr8mby a răspuns:

Parerea mea de ex cu webcamul microfon si shampanie praj.:X multe altele