| elizabeth_4675 a întrebat:

Chiar nu am nici o idee ce as putea sa ii iau iubitului meu pentru aniversarea de 19 ani...suntem doar de 2 luni impreuna si inca sunt in faza de cunoastere plus ce el este putin mai diferit... v-as fi recunoscatoare daca m-ati putea ajutasad

2 răspunsuri:
| Alexandra_1264 a răspuns:

Cred eu ca o poza cu voi doi inramata frumos este cadoul perfect pentru inceput! La multi ani!

| sweety_9492 a răspuns:

Pai du-te si personalizeaza o cana, un tricou, o perna, un cea de perete oricare din astea cu poza voastra e ok zic eu! e un cadou nu material ci sentimental il face sa isi aminteasca mereu de tine de voi cand il priveste!