| Sofer a întrebat:

Hei! Prezint următoarea situație happy ești într-o relație cu o fata și mai ieșiți cu un grup de prieteni și începeți sa va jucați adevăr/provocare și iubita ta primește o provocare sa sărute un alt băiat? Tu ca băiat ce reacție ai?

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Indata ce a intrat in partida e panarama. Daca ar fi serioaza ar zice ca nu participa

| RAY a răspuns:

In ziua de azi curvia este o mandrie iar a fii familist, fidel este cv ciudat, traim intr o lume haotica care evolueaza spre epoca de piatra, urat daca a facut fata sau baiatul dar asta se promoveaza destramarea familiei si înlocuirea cu curvia

| Mipasususuyamyamyam a răspuns (pentru RAY):

Pai familia a fost impusa de religie, noi nu suntem fiinte monogame

| RAY a răspuns (pentru Mipasususuyamyamyam):

Ba suntem monogame atata timp cat simtim iubire fata de cineva

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu am.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce e asta? Evident ca nu laughing aceste lucruri nu sunt o joaca. Decat daca este considerata o treaba neserioasa de catre aceste persoane.

| Freya1 a răspuns:

In primul rand daca ai o relație inseamna ca esti si suficient de matură ca sa nu te mai joci rahaturi.Iar daca tot o faci clar nu te pune nimeni sa te săruri sau pipăi cu altul cand a tau e langa tine si stiu toti ca aveti o relație.

| Emilian65 a răspuns:

Esti membru al grupului care joaca adevar si provocare. In aceasta situatie trebuie sa accepti regulile jocului si sa nu te superi atunci cand iubita ta saruta un alt baiat.

| SilentRain a răspuns:

Ași lăsa-o să văd ce face, dacă e neserioasă
Discut cu ea, si pe urmă o las ca are potențial de trădătoare

| alexalx1234 a răspuns:

Mă despart de ea și îi dau foc la haine în caz că stătea cu mine. E o curvă dacă acceptă o astfel de provocare și se sărută cu altul de față cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aceea eu aș alege întotdeauna adevărul...pentru că adevărul te face liber. big grin

| StefanChriss a răspuns (pentru anonim_4396):

Boooring! laughing)

| Sofer explică (pentru anonim_4396):

Băiatul în cauza s-a simțit rănit de iubita lui pentru ca s-a sărutat cu altul de față cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanChriss):

Da...dar măcar ieși nevătămat din asta. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna, e doar o pupa. Daca îl sărută numai un pic pe buze ca pe un copil mic. Nu m-aș simți deranjat. Mai urat e când o fac pe la spatele meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel de bine fata poate fi provocata sa faca sex cu alt baiat sau sa se arunce pe geam.
Nu sunt baiat dar daca as fi as pune-o sa refuze provocarea. Simplu. E doar un joc si te poti opri oricand din jucat.

| Sofer explică (pentru anonim_4396):

Și după acel sărut acel băiat a fost distrus. I-a arătat ca nu îl iubește cu adevărat sarutandul pe acel băiat printr-o simpla provocare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sofer):

Exact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi nebuna daca ar accepta sa sarute alt baiat

| MaryMaria333 a răspuns:

Nimic. Dacă e loială nu ar face asta. E ca un fel de provocare-test de loialitate.

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Daca esti intr-un joc de adevar sau provocare si exista persoane cu partener, mai ales daca partenerul este prezent, logic ar fi ca este de la sine inteles ca nu ii dai porunci de genul persoanei respective. Daca totusi atat il duce pe ala care da porunca, este la fel subinteles ca nu se va accepta porunca respectiva si ca trebuie sa dea alta. Nici nu vad de ce este nevoie de lamurire macar intr-un caz atat de limpede laughing

| Mipasususuyamyamyam a răspuns:

Ce bine ca nu am prieteni de 14 ani

| Hereiam7 a răspuns:

Daca ar face asa ceva iubitul meu, sa o sarute, mai ales in fata mea, l-as bate si m-as desparti. Daca nu se saruta e ok. Iar cel care a dat provocarea asta e un prost, daca face glume de astea. Inseamna ca va ia in ras, m-as supara, clar.