| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand va aflati la cabana cu gasca si jucati adevar sau provocare, iar in gasca se afla fata superba, sexy si single iar una din provocarile pe care prietenul vostru o primeste este sa o sarute. Cum reactionati cand la provocare el raspunde " da, dar nu aici"?

Răspuns Câştigător
| Allemando a răspuns:

Mi-ar fi ciudă pe el. Probabil că cei doi o să dispară în baie în curând?

| Allemando a răspuns (pentru Allemando):

Toolai întrebarea era pentru fete

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca ar mai fii prietenul meu, asta este clar!

| Emma30555 a răspuns:

Dacă primește genul asta de provocare inseama că tipul e perceput ca single, cine ar da o astfel de provocare dacă ar sti ca este cuplat? Persoana care da porunca e de vina aici nu restul. Nici el nu ar da acel răspuns decat dacă e single, sau se considera single chiar dacă se presupune că e cu cineva. Cuplurile care acceptă fazele astea fara se se supere au relații deschise

| Strwberrs a răspuns:

Nu reactionezhappy

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Daca te incumeti sa jucati Adevar sau Provocare si sunteti un cuplu, trebuie sa va asteptati si sa va asumati astfel de provocari. Fara gelozisme si scene. Cum ar sa primesti tu, o provocare in care sa fii sarutata de un tip, iar partenerul tau sa trebuiasca sa se uite?
Daca nu puteti face fata la asa ceva, nu jucati acest joc.

| abramovicer a răspuns:

Ce pola me

| RadUwU a răspuns:

O intrebar foarte pertinenta, iti recomand sa te speli mai des cu sapun dalin cel mai scump si cel mai fin