| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Recent (acum 1 zi) prietena mea a venit la mine si ca orice cuplu normal au avut loc saruturi si alte chestii de genu.In tot acest timp am realizat ca penisul meu a ejaculat iar eu am fost sa ma curat repede folosind ambele maini iar dupa ce am terminat m-am spalat cu sapun lichid si m-am sters pe un prosop. Cand m-am intors in camera i-am facut degetica prietenei mele si bine-nteles ca s-a udat! I-am adus de la baie acelasi prosop sa se stearga...care sunt posibilitatile ca degetul meu sa tot fi avut sperma sau sa se fi sters pe partea aceea de prosop unde la fel ar fi fost posibil sa existe sperma chiar daca m-am spalat bine iar ea sa ramana gravida!
p.s ea este virgina
Rog seriozitate imi este super frica...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai oferit mai multe informatii privind modul in care ati procedat si ai facut si alte precizari insa ai omis sau ai uitat sa precizezi cea mai importanta informatie si anume : daca prietena ta in acel moment al jocului sexual (a masturbarii pasaricii ei) era sau NU era in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual.
Este stabilit stiintific si medical ca sarcina poate sa ia nastere NUMAI in cazul in care ajunge sperma in vagin in numai UNA sau in TOATE cele 4-5 zile ale PERIOADEI FERTILE.
Este cu totul IMPOSIBIL sa se formeze sarcina in cazul in care sperma ajunge in vagin in celelalte zile din ciclul menstrual, cele care NU fac parte din perioada fertila.
Practic/in realitate, este aproape cu totul imposibil ca dupa ce ti-ai spalat mainile cu apa si sapun sa mai ramana pe mana vreun spermatozoid care sa ajunga pe prosop si dupa aceea sa ajunga in mod cu totul accidental de pe prosop (?,?) pe zona vulvei pasaricii prietenei tale. In mod sigur ar fi reprezenta NU doar o minune ci un adevarat miracol, ceva si mai si comparativ cu minunea biblica prin care a ramas insarcinata sfanta fecioara Maria. big grin

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intr-un cuplu normal se face sex. Ce ati facut voi este o joaca de copii imaturi.

| 45BLEY a răspuns (pentru darrio2007):

Este o relatie noua si diferita de toate cele pe care le-am mai avut?! Multumesc oricum

| darrio2007 a răspuns (pentru 45BLEY):

Cu placere.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa!
Pe prosopul ala te-ai sters dupa ce te spalasesi cu apa si sapun, deci, nu avea cum sa se tarnsfere nici un spermatozoid.

| 45BLEY a răspuns (pentru Violleta2022):

Multumesc! Sa speram ca nu o sa fie cazul totusi...

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poate sa ramana gravida. De ce? Pentru ca in urma spalarii pe maini cu sapun lichid, spermatozoizii au murit.

| 45BLEY a răspuns (pentru Emilian65):

Multumesc ????????!

| Sofer a răspuns:

Nicio sansa daca te-ai spalat.

| ywar a răspuns:

Dar tu n-ai fost in stare sa-i scoti din dulap un prosop curat? Daca i-ai bagat degetul nu mai e virgina. Eu ii bagam modulul in tunel si o gauream, ce atata grija. Tu de ce n-ai ejaculat pe fata ei. Ii dadeai un tratament facial foarte bun. Ce varste aveti frate de sunteti atat de seci?

Răspuns utilizator avertizat
| Rux2000 a răspuns:

Sperma in aer după 30/60 mnt moare. Plus de asta daca te-ai spălat pe mâini cu săpun si doar după aceea te-ai sters cu siguranță nu avea cum sa rămână. Dacă a rămas erau morți până a trebuit sa-i duci ei prosopul

| 45BLEY a răspuns (pentru Rux2000):

Nu au fost 30-60 min distanta cred dar sa speram ca nu se va intampla sa fie insarcinata! Multumesc pentru raspuns

| ErnestIonuț a răspuns:

Sti cum se spune, esti făcut din labălaughing

| Alohababy a răspuns:

Daca i.ai făcut Degețica nu mai e virgina pentru că i ai lărgit himenullaughing

| Ioanamaria2009 a răspuns:

Nu sunt șanse foarte mari. Vezi stările ei in următoarele zile. Eventual, dacă sunteți destul de mari cumpărați de la farmacie niște contraceptive preventiv.